Modne stylizacje ubrań w połączeniu z ciekawymi wzorami torebek

Markowe torebki skórzane oraz torebki z materiału Plenty More stanowią cenny dodatek do każdej kreacji.

Polski producent torebek Plenty More oferuje bezpłatną usługę "Porady Stylistki Online" oraz udostępnia na stronie przykładowe koncepcje doboru torebek do różnych stylizacji. 

Markowe torebki skórzane oraz torebki z materiału Plenty More stanowią cenny dodatek do każdej kreacji.

Polski producent torebek Plenty More oferuje bezpłatną usługę "Porady Stylistki Online" oraz udostępnia na stronie przykładowe koncepcje doboru torebek do różnych stylizacji. 

W tej części zaprezentowane zostały dwie stylizacje:

1. Torebka damska PIGEON jako propozycja na dłuższą podróż. 

2. Torba skórzana SKYLARK idealna na spacer po mieście.

Torebka damska PIGEON

Nie należy obawiać się jaskrawych kolorów. Czerwień z reguły wybierają osoby odważne, pragnące wyróżnić się w tłumie. Wystarczy jednak stonować nieco intensywną czerwień klasyczną czernią lub granatem, by stylizacja spodobała się osobom skrytym. W jesienne, nieco ponure dni warto sięgać po kolorowe dodatki. Taki wybór z pewnością umili codzienność i nada jej upragnionego kolorytu. 

Dlaczego torebka damska PIGEON nadaje się na dłuższą podróż?

To bardzo wygodna i lekka torebka. Doskonale wiemy ile rzeczy jest potrzebnych dla podróżującej kobiety. Każda Dama pragnie tym samym podróżować z klasą. Właśnie dlatego powstała duża torebka damska PIGEON z przydatną na przodzie kieszonką. Torebka doskonale się prezentuje. W razie potrzeby da się ją powiększyć i wszystko pomieścić według własnych upodobań. Specjalne karabińczyki pozwalają uporządkować "torebkową" przestrzeń z wykorzystaniem specjalnego organizera do torebki.

Torba skórzana SKYLARK

Krótki spacer po mieście z pewnością usprawni damski dodatek w postaci skórzanej torby SKYLARK. To bardzo efektownie uszyta torebka zamykana na zatrzask magnetyczny. W środku są dwie praktyczne kieszonki na zamek oraz wielofunkcyjny karabińczyk. Można do niego dopiąć klucze. Warto zaopatrzyć się we wspomniany wyżej organizer do torebki i mieć zawsze pod ręką niezbędne akcesoria. Karabińczyk gwarantuje także bezpieczeństwo. Część kobiet przypina do niego portfel.

Dlaczego torba skórzana SKYLARK jest idealna na spacer?

Torebka ma ciekawy wzór. Efektownie układa się wzdłuż sylwetki podkreślając kobiece kształty. Dłuższe rączki sprawiają, że torebka idealnie nosi się na ramieniu. Dzięki temu, mając wolne ręce, można robić zdjęcia podczas spaceru. Torba skórzana SKYLARK jest bardzo pojemna a specjalne kieszonki pozwalając wszystko wewnątrz uporządkować. 

Granatowa torebka jest bardzo uniwersalna. Podobnie jest z niklowanymi dodatkami. Większość damskich ubrań przyozdobiona jest srebrnymi dodatkami. 

Oczywiście to każda z nas decyduje, czy ubogacić jesień kolorem czy zdecydować się na uniwersalną barwę pasującą na każdą okazję i porę roku.